dzisiaj jest: 17 lutego 2019. imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
 
Artykuły

Informacja RODO

  1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku ul. Hanki Lewandowicz 4 26-930 Garbatka-Letnisko chroni Twoje dane osobowe.

2. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły.

3. Wykorzystujemy je tylko w celach, które wynikają z przepisów, zawartej z Tobą umowy lub Twojej zgody. Zbieramy tylko takie dane osobowe, które są konieczne, żeby załatwić Twoją sprawę. Czas ich przetwarzania regulują odpowiednie przepisy prawa.

4. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, znamy zasady ich przetwarzania, które stosujemy na co dzień, gdy tworzymy nowe rozwiązania zawsze szanujemy Twoją prywatność. Respektujemy wszystkie Twoje prawa.

5. Poinformujemy Cię o sytuacji, która mogłaby naruszyć Twoje prawa i wolność. Szybko się nią zajmiemy i wyciągniemy wnioski, aby lepiej chronić Twoje dane. Jeśli uznasz, że nasze działania są niewystarczające możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji o ochronie Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych Panią Marią Mazurek e-mail: ido@ckziu.radom.pl

7. Jeśli przetwarzamy Twoje dane na podstawie zgody masz prawo tę zgodę w każdej chwili wycofać.

 

 

Podstawa Prawna:

ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO